1. Anasayfa
 2. AirDrop
 3. Aussie Digital (AUD) Airdrop

Aussie Digital (AUD) Airdrop

aussie

Aussie Digital Hakkında Bilgiler

Aussie Dijital işlevsel bir E-Ticaret platformu, B2B Portalı, Kripto Para Ticaret Platformu ve blockchain teknolojisiyle çalışanlar da dahil olmak üzere diğer birçok hizmetleri içerecek bir E-ticaret Ekosistemi kurmayı ve tamamlamayı hedeflemektedir. Blockchain teknolojisinin rekabet gücü ve asgari ücretleriyle, Aussie Digital platformunu kullananların çevrimiçi mağazaların çalışma şeklini değiştirmelerini bekliyorlar. Bu çevrimiçi alım satım yöntemi, küçük perakendecilerin büyük E-ticaret mağazalarına karşı rekabet etmelerini sağlıyor.

Coin Türü: ERC20 Hybrid Staking Token,

Toplam Tedarik: 25 milyar AUDCoin

Fiyatı: $ 0.01

AUD coini kullanarak, girişimciler ve küçük işletme sahipleri, Tradezy platformlarında çevrimiçi mağazalarını daha düşük oranlarda açacaklar. Diğer platformlarla karşılaştırıldığında, başlangıçta kullanıcılarına en az 3 kat daha ucuz hizmetler sağlıyorlar. Bunun dışında satıcılar, Aussie Digital platformunda bulunan farklı hizmetleri satın almak için AUD Coin’den de faydalanabilecekler.

Evet. Aussie Digital, birkaç katmandan oluşacak olan tüm ekosistemdir.

 1. E-ticaret platformu Çevrimiçi mağazalarını oluşturmak isteyenler için Tradezy.
 2. Sosyal medya kanalı Chatezy.
 3. İşletmelerin toplu olarak mal satın almak için gruplar oluşturabilecekleri B2B topluluğu.
 4. Ve elbette bir Kripto Para Birimi

Aussie Digital  Airdrop Adım Adım Kılavuz

 1. Bir hesap oluşturarak , Aussie Digital Airdrop’a  kaydolun.(https://www.aussiedigital.io/referral/kriptopara)
 2. E-Postanızı doğrulayın ve Aussie Digital Airdrop  sayfasına giriş yapın .(https://www.aussiedigital.io/)
 3. Telegram’da Aussie Digital’a katılın  (Adım 1,2 ve 3 + 5000 AUD için ) (https://t.me/AUDOfficialGroup )
 4. Facebook’ta Aussie Digital takip edin  (+ 500 AUD )(https://www.facebook.com/aussiedigital/)
 5. Twitter’da Aussie Digital’i takip edin(+ 500 AUD )(https://twitter.com/aussie_digital)
 6. Linkedin’de Aussie Digital’i takip edin  https://bit.ly/2HZpuMB  (+ 500 AUD )   Medium Aussie Digital izleyin  . (+ 500 AUD ) https://medium.com/@AussieDigital
 7. Instagram’da Aussie Digital’i takip edin  . (+ 500 AUD ) (https://www.instagram.com/aussiedigital.io/)
 8. YouTube’da Aussie Digital’a abone olun  . (+ 500 AUD ) https://bit.ly/2WQxina
 9. Sosyal medyada Embded kodu kullanarak Aussie Digital’i tanıtın. Bu kodu kontrol panelinizde ” Aşağıdaki kodu kopyala ve paylaşmaya başla ” altında bulabilirsiniz. Ekran görüntüsünü alın veya bağlantıyı adım 11 için kanıt olarak kopyalayın. (+ 500 AUD )
 10. Airdrop kazanmak İçin bilgilerinizi gönderin Airdrop Formu

         BİLGİLERİNİZİ FORMA KAYDEDİN: https://bit.ly/2K43u55

   11-Tüm görevleri tamamladıktan sonra, ~ 85 $ değerinde 8,500 AUD jeton alacaksınız .

   12-Ekstra görev : Aussie Digital hakkında bir tanıtım videosu oluşturun ve yaklaşık 50 $ değerinde ilave 5000       AUD jetonu kazanın .

   13-Ekstra görev:  Aussie Digital hakkında en az 500 kelime içeren bir blog yazın ve ~ 100 $ değerinde 10.000       AUD Token kazanın .

  14-Daha fazla AUD jetonu kazanmak için gösterge site üyelik yönetim panelinizde bulabileceğiniz tavsiye             bağlantınızı paylaşın .

Ekstra ortaklık programı

Airdrop dışında, Aussie Digital’in en yüksek paylaşım ortağı olarak ödüller kazanabilirsiniz. İlk 3 en yüksek paylaşım ortağı için heyecan verici ödüller sunuyorlar:

 1. İlk yüksek satış ortağı 1. Ödülü alacak 50,000 Dolarlık AUD jeton.
 2. İkinci en yüksek satış ortağı 2. Ödülü alacak 30.000 $ lık AUD jeton.
 3. Üçüncü en yüksek satış ortağı 3’üncü Ödülü alacak 20.000 $ lık AUD jeton.

Aussie Digital’in müşterilerine sunduğu iş modeli

[1] Tradezy

Amazon ve eBay varsa neden Aussie Digital’s Tradezy ile devam etmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.

Tabii ki, bu dev platformları işiniz için kullanırken, uluslararası pazarlara, nispeten kolay ödeme seçeneklerine, düşük promosyon harcamalarına erişebilirsiniz.

Platformu kullanırken müşteriler platformun ana kripto para birimi olan AUD coin’i kullanma konusunda indirim ve teklif alacaklardır.

[2] Chatezy

Sosyal medya kanalı Chatezy, alıcı ve satıcı ağına yardımcı olmalıdır. Sosyal platformda, gruplar ve topluluklar yapmak, beğendikleri ürünler hakkında sohbet etmek mümkün olacak.

İşlevselliği iyi kullanmak için kişileri başka platformlardan içe aktarmanız gerekir. Yeni insanlarla ilgilenmeli ve ev sahipliği yapmak üzere olduğunuz olayları bilmelerini sağlamalısınız.

[3] B2B

Büyük fabrikalar, mallarını toplu halde değil, sınırların ötesine taşımayı reddediyor. Minimum Sipariş Adedi veya minimum sipariş miktarı olarak adlandırılır.

Yani, evet, bu durum küçük ve aile işletmelerinin girişinde büyük bir engel oluşturuyor. Bu sorunları ortadan kaldırmak için, Aussie Digital B2B platformu, küçük işletmelere, benzer düşünen üyelerin ürünleri toplu olarak satın almak için bir araya geleceği topluluklar veya gruplar oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

[4] AUDcoin

Yukarıda adı geçen e-ticaret platformu olan Tradezy’yi kullanırken, kullanıcılar ödemeleri kolaylaştırmak için AUDcoin veya başka bir kripto veya fiat’ı kullanabilecekler.

İlginçtir, satıcılar paralarını almadan önce alıcıların ürünü almalarını ve bir parça olumlu geri bildirim vermelerini sağlayacak özel bir emanet hesabı olacaktır.

Likidite açısından, ekosistemin yerel borsalarında AUDcoin borcunu alabileceksiniz.

https://www.aussiedigital.io/referral/kriptopara

 

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *