«
  1. Anasayfa
  2. AirDrop
  3. Bitay Airdrop Kampanyasıyla Anında 20 TL Kazanabilirsiniz

Bitay Airdrop Kampanyasıyla Anında 20 TL Kazanabilirsiniz

bitay-airdrop-758x426

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım işlemleri için ileri düzey trade sistemi kullanan borsalardan biri olan Bitay, aynı zamanda kullanıcılarına anlaşmalı üye işyeriyle dijital para yoluyla masrafsız ve anlık para transferi hizmeti sunuyor. Şimdi ise Bitay kripto para borsası, yeni bir airdrop kampanyasıyla karşımıza çıkıyor.

5 Kasım başlayan Bitay airdrop kampanyası 30 Kasım tarihine kadar sürecek ve referanslı üye olanların KYC’li kayıt olmaları durumunda anında 20 TL kazanmalarını sağlıyor. 20 TL ilk kullanıcı ödülüne sahip olmak için ise referans linkinden üye olmak ve KYC –kimlik ve adres doğrulama- işlemini tamamlamak.

Bu kampanyayla kullanıcı tabanını daha da arttırmayı amaçlayan yüzde 100 yerli sermayeli ve kendi bünyesinde yazılım ekibine sahip olan Türk kripto borsası Bitay, ileri düzey trade sistemini tüm kripto para ilgillerinin deneyimlemesini istiyor. Ayrıca platformun hem web hem de mobil uygulamayla kullanımı mümkün.

Siz de Bitay kripto para borsasında güvenli şekilde dijital para ticareti yapmak isterseniz referans linkimizle üye olabilir, böylece 20 TL ödülünüzü alabilirsiniz.

20 TL ödüllü kayıt için : Bitay referans linki

Not: Bitay kampanyası referans linki başına 1.000 TL ile sınırlı olduğundan, referans linkimizle üye olan ilk 50 kişi 20 TL ödül kazanacaktır.

Adımlar:
1.Telefon Numarını /Ad soyad / Mail adresini Yaz
2.Telefona Kod Geliyor ilgili yere Yaz
3.Mail Adresine Kod Geliyor ilgili yere Yaz
4.Sisteme Giriş yap
5.Düzey 2 Kimlik onayı yani TC yaz onayla
6.Düzey 3 E-Devlette İkametgah adresini Çıkar ve Kuruma İbraz kısmını Seç, Oraya BİTAY yaz sonra indir aç en üstte Barkot var onun Altındaki kodu Numarayı Kopyala Yapıştır Onayla
Çok kolay Onaylanması Anında Hesapta 20 TL
https://bitay.com/ref/2596FA31

NOT:Borsa Çekim alt limiti 100 TL’dir.Yeterli çekim tutarına ulaşamazsanız borsa hesabınıza 80 TL yatırarak 100 TL çekim talimatı verebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *