«
  1. Anasayfa
  2. AirDrop
  3. Minterests NFT Market 50 USDT Görev Bonusu

Minterests NFT Market 50 USDT Görev Bonusu

Türkiye'nin NFT Marketi olma hedefiyle yola çıkan Minterests  Borsası kullanıcı sayısını arttırmak amacıyla geçici süreli kampanyasını duyurdu.

nft market-

MİNTERESTS KAMPANYA -1

Minterests NFT Marketi Kampanya duyurusuna göre ilk defa siteye üyelik işlemlerini gerçekleştirerek gerekli şartları yerine getirenlere 50 USDT Görev bonusu tanımlanıyor.

MİNTERESTS KAYIT OL

Minterests Referans Kodu:U0KL18

Minterests NFT Market Nasıl Kayıt Olurum?


KAMPANYA ŞARTLARI

Mail adresi ile üyelik aşamasından sonra GSM Telefon aktivasyonunun yerine getirilmesi gerekiyor.Cep telefonuna gelen aktivasyon kodunun ilgili alana girilmesinden sonra otomatik olarak 50 USDT Cüzdanlara tanımlanıyor.

Görev bonusunun süresi 10 gündür.10. günün sonunda cüzdandan silinecektir.İlk 10 gün içerisinde 11 USDT Tamamlanamaz ise kazançlarınız ile daha düşük fiyatlı nft’lerden al sat yaparak minimum çekim limitine ulaşılabilir.

Bonus 50 Dolar ile al sat bölümünden  cüzdandaki toplam usdt tutarı kadar olan fiyatlı NFT   rezervasyonu yapılacak.İsteyenler Keşfet bölümünden manuel rezervasyon yapabilirler.

Manuel NFT Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Her gün saat 15:45 ten ertesi gün saat 14:45 e kadar rezervasyon süresi bulunuyor (satın alma talebi).Saat 14:45 te sistem talep edilen NFT yi satın alıyor ve otomatik satış yaparak USDT olarak % 2  kâr veriyor.Siz 15:45 ten sonra yeniden rezervasyon yapacaksınız. Her gün bu döngüye devam ederek kazançlar en az  11  USDT  olunca hiç bir yatırım şartı olmadan TRC-20 cüzdanınıza  çekim yapabilirsiniz.Çekim yapabilmek için KYC Kimlik doğrulama işlemlerinin yapılması gerekiyor.

Otomatik satış için Listeleme bölümünde oto-sat aktif edilebilir.

Hesabım sekmesinde  görevler bölümü var.Görevleri yerine getirerek sistemin Tokeni olan Moken biriktirebilirsiniz.Moken ilerleyen zamanlarda Tokenize edilerek başta Mesc Global borsası olmak üzere çeşitli Kriptopara Borsalarında takas edilebilecek ve ya sistemden ilave rezervasyon hakkı satın almak için kullanılabilecek.

MİNTERESTS KAYIT OL

Minterests Referans Kodu:U0KL18

ÜCRETSİZ PROJELER:https://t.me/hepsiucretsiz

DİJİTAL  KAZANÇLAR:https://t.me/dijital_trend

MİNTERESTS KAMPANYA -2

Minterests NFT Market yönetimi  tarafından açıklanan 2.kampanya 10 USDT Bonus kampanyasıdır.Minterests cüzdanınıza en az 50 USDT ekleyerek ilgili kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI

Kampanya 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Minterests cüzdanınıza en az 50 USDT ekleyerek en az 15 defa al-sat yaparak 15. başarılı işlem sonucunda sistem tarafından cüzdanınıza 10 USDT hediye   eklenecektir.Üst sponsora da eş zamanlı olarak 5 USDT Bonus Hediye eklenecektir.

Bu süre içerisinde  başarılı her al sat işlemlerinizden günlük  %2  kazanç elde edebilirsiniz.Kazançlar ana paranızın  üzerine eklenerek devam ettiği için kazançlarınız katlanarak devam edecektir.İster bonusunuzu aldıktan sonra tüm paranızı çekebilirsiniz ve ya belli bir kısmını çekerek kalan paranızla günlük al sat işlemlerine devam ederek para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bunların dışında sistemdeki referans linkinizle başka kullanıcıları davet ederek toplam 6 kademeli olan kariyer sisteminde seviye atlayabilir ve ilgili seviyenin kalifikasyon şartlarını yerine getirerek ilave kazançlar elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Emre

    Bilgilendirme makalesi için teşekkürler,güzel kampanyalar kaçırmamak lazım