«
  1. Anasayfa
  2. Bounty
  3. PlayBlock Network Uygulaması İle Ücretsiz Token Kazan

PlayBlock Network Uygulaması İle Ücretsiz Token Kazan

play block

Playfi Network Play Token’lar kazanarak listeleneceği borsalarda işlem yapabileceğiniz,  günlük piyangoya katılarak, USD bakiyesi kazanarak, ana kriptoya dönüşebileceğiniz ve para çekebileceğiniz dünyanın en büyük oynayarak kazanılan ağlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Her 24 saatte bir  Platformun Yerel Tokeni olan Play Token kazanın

Uygulamanızın ana ekranında 24 saatlik bir kazanç oturumu başlatabileceğiniz konsol düğmesini tıklamanız yeterlidir. Play bakiyeniz önümüzdeki 24 saat içinde artırılacak. Play bakiyenizi artırmak için durmadan başka bir oturum başlatabilmeniz için, mevcut oturum bittiğinde size hatırlatacak uygulamanın bildirimini açmayı unutmayın.

Takımınızda Ne Kadar Fazla Oyuncu Olursa Daha Fazla Madencilik Hızı

Tavsiye kodunuzla arkadaşlarınızı PlayFi Network’e katılmaya davet etmeyi unutmayın. İlk olarak, Play jetonunuz ekibinizdeki aktif oyuncu sayısının %25’i oranında daha hızlı büyüyecektir. Ayrıca, takım arkadaşlarınız günlük ödül havuzumuzu kazandıysa, siz de onların kazancının %10’unu almaya hak kazanacaksınız.

☑️Yönlendirme Kodu: am383340

Bilet Çekin ve Günlük Piyangoya Katılın

Her 2 dakikada bir Oyuncular, uygulamanızın ana ekranında “Bilet Çek”e tıklayabilir. Biletler oyunculara rastgele faktörlerle dağıtılacaktır. Oyuncular, her çekilişte 0 ila 3 bilet alabilirler. Piyangoya girmek için en az 1 bilete ihtiyacınız olacak ve 1 bilet, ödül havuzunu kazanmak için 1 tek şans anlamına geliyor. Bilet çekilişine ek olarak, ikiye katlanan veya üçe katlanan bir ödül kazanma şansınız vardır; bu, bir sonraki oyunda kazanırsanız orijinal ödül parasının %200’ünü veya %300’ünü kazanacağınız anlamına gelir.

Günlük Ödül Havuzumuzu Kazanmak İçin Şansınızı Deneyin

Oyuncular, çekilişe her günlük katılımda 1 biletten maksimum 20 bilete kadar herhangi bir yerde kullanabilirler. Her bilet, Oyuncuların 000 ila 999 arasında 3 basamaklı bir sayı seçmesine olanak tanır. Her gün sistem 3 basamaklı bir şanslı sayı çekecek ve günlük ödül havuzu, biletlerine göre bu şanslı sayıyı seçen Oyuncular arasında bölünecektir.

PLAY BLOCK NETWORK NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

PLAY BLOCK İNDİR
☑️Yönlendirme Kodu: am383340
🔹Üyelik oluşturun
🔹Maille yaptıysanız üyeliği mail onayı yapın
🔹Yönlendirme kodunu girin: am383340
🔹Kullanıcı adı belirleyin
🔹Game ikonuna tıklayarak madenciliği başlatın.
‼️Ekstradan bilet ile günlük 1000$ lık çekilişe video izleyerek katılabilirsiniz.
‼️Projenin sosyal medya kanallarını takip ederek ekstra token kazanabilirsiniz.
‼️İlerleyen dönemlerde çekim için Kyc isteyecek.

ÜCRETSİZ BENZER PROJELER:https://t.me/hepsiucretsiz
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *