«
  1. Anasayfa
  2. AirDrop
  3. SoloRed Apple Uygulaması İle Ücretsiz Token Kazanma

SoloRed Apple Uygulaması İle Ücretsiz Token Kazanma

solored token-

SoloRed Token BNB Smart Chain  altyapısında geliştirilen bir Token’dır.SoloRed Apple uygulaması ile  bulut madenciliği yapılarak ücretsiz bir şekilde elde edilebilmektedir. parmabet

Proje yetkililerinden edinilen bilgilere göre 29 Mart 2023 Tarihinde PancakeSwap Dex borsasında listelenecek. Uygulamadan ücretsiz kazanılacak SoloRed Token’ların çekimleri  cüzdanlar oluşturularak  28 Nisan 2023 Tarihinden itibaren başlayacağı bildirildi.

PLAYSTORE İNDİR APPSTORE İNDİR

Referans Kodu:UDRV4L

Solo RedApple Uygulama Rehberi

1. Solo RedApple uygulamasını telefonunuza veya tebletinize tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve sadece 24 satte 1 reklam izleyerek SoloRed token kazanmaya başlayabilirsiniz.

2. Kazımı başlatan tetikleyici reklamı izledikten sonra, zorunlu olarak yapmanız gereken uygulama içi herhangi bir faaliyet yoktur. Ancak; daha fazla SoloRed token kazanmanızı sağlayacak bazı aktiviteler bulunmaktadır. (Günlük görevler, Referans eklemeleri, Hızlandırıcı satın alma gibi)

3. Uygulamamıza kayıt olurken mutlaka kendi isminizi kullanın. Eğer bir aile üyenize yardımcı oluyorsanız kimliğini ibraz edebilecek ve uygulama hakkında yeterli bilgiye sahip, reşit kişilerin ismini kullanarak kayıt yapmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çünkü SoloRed tokenleri cüzdanlarınıza alarak satabileceğiniz aşamaya gelindiği evrede sizlerden gerçekten o kişi olup olmadığınızın teyidi istenecektir.

4. Uygulamamıza kayıt olduktan sonra her üye için, Referanslarım sekmesinde benzersiz bir referans kodu üretilir. Bu referans kodu kalıcı olarak sizin referans kodunuzdur. Ve uygulamayı indirmek isteyen tanıdıklarınıza kendi referans kodunuzu vererek sizin referans kodunuz ile kayıt olan her kişi için %1 daha fazla SoloRed token kazanırsınız.

5. Her referansa eklenen kişi size %1 daha fazla SoloRed token kazandırırken, Referansınzı ile kayır olan kişilerin daha sonradan sisteme ekleyeceği yeni kullanıcılardan sizin herhangi bir geliriniz yoktur. Herkes sadece kendi referans kişilerinin avantajından yararlanabilir. Referans eklemeleri için 1000 kişilik bir üst sınır belirlenmiştir. Ve sadece aktif olan Referanslarınız size avantaj sağlar. seyhananaokulu.com

6. Günlük görevler sizlere daha fazla token kazanmak ve uygulama gelirlerine katkıda bulunmanız için bir fırsat sunan ve yapılması zorunlu olmayan görevlerdir. Ancak bu görevlerin yapılması uygulamanın başarısı için önemlidir. Zira uygulama gelirlerinin %50 si Token yatırımcıları için likidite havuzuna eklenerek adil bir kazanç dağılımı hedeflenmektedir.

7. Hızlandırıcı kazmalar satın almak tamamen sizin insiyatifinizdedir ve hiçbir zorunluluğu yoktur.  Her kullanıcı her kazma modelinden 1 adet satın alabilir. Yani birbirinden farklı olan kazmalar aynı dönem içerisinde satın alınabilir. Aynı katkıya sahip bir kazma aynı dönem içerisinde ikinci defa satın alınamaz. Hızlandırıcı kazmaların kazıma olan etkisi şu şekildedir. Örneğin 5x hızlandırıcı bir kazma satın aldınız ve daha sonra 10x hızlandırıcı bir kazma satın aldınız. Bunun kazıma olan etkisi 10x + 5x = 15x kazım hızı anlamına gelir.

8. Hızlandırma ücretlerinin ödenmesi tamamen güvenli bir şekilde Google Pay tarafından yapılır ve abonelik sistemi işletilir. Eğer abonelikten vazgeçmek isterseniz bunu google abonelikleri kısmından kolayca yapabilirsiniz.

9. Uygulamamızda 18 yaşından küçük kişilerin SoloRed token kazanması mümkün  ancak çekim yapmak için 18 yaşını doldurmaları gerekmektedir. Bu durumun sebebi tamamen uygulama içerisinde satın alma kısımları bulunduğundan dolayı satın alma yapacak kişilerin reşit olması zorunluluğudur. Uygulamamızın ileride herhangi bir hukuksal sıkıntı ile karşılaşmaması adına böyle bir uygulamaya gidilmiştir.

10. Uygulamamız içerisinde kazanılan SoloRed tokenleri çekebilmeniz için sizden hiçbir ödeme gerektiren talep istenilmeyecektir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile uygulamamızı tavsiye edebilir ve sevdiklerinize ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekleri bu uygulamayı tavsiye edebilirsiniz. Uygulamamız kendi gelirlerini kullanıcıları ile paylaşan bu alandaki ilk ve tek uygulamadır. Uygulamada Kazanılan SoloRed tokenleri satabilmeniz  Nisan 2023 tarihinde mümkün olacaktır.

PLAYSTORE İNDİR APPSTORE İNDİR

Referans Kodu:UDRV4L

SOLORED Projesi Nedir ?

SOLORED projesi, ekosistemi SOLOTR ile entegre edilmiş şekilde çalışacak, Solo Ekosistemine hizmet edecek ve topluluğun yararına pozitif değerler üretecek stratejiler geliştiren ve özellikle mobil aplikasyonu olan Solo RedApple ile geniş kitlelere erişmeyi hedefleyen bir belirteçtir. Topluluğun gücünü ve desteğini sonuna kadar arkasına alarak yatırımcılara güvenli bir yatırım fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

SOLORED Projesinin işleyiş Sistemi;

Projenin ekosistemi titizlikle ayarlanmış ve hem kendisini hem de aile üyesi olduğu SOLOTR Tokeni pozitif olarak destekleyecek aynı zamanda da tutucularına eşsiz fırsatlar sunmayı da başaracak şekilde kurgulanmıştır.

SOLOTR ile olan kuvvetli bağları ve arkasına alacağı topluluk desteği ile birlikte geniş kitlelerde karşılık bulmayı ve büyümeyi hedeflemektedir. SOLORED Tokene entegre edilmiş bir mobil aplikasyon Solo RedApple ve bu aplikasyonun oluşturmuş olduğu reklam gelirlerinin%50’si SOLOTR ve SOLORED projesinin likidite havuzuna eklenecektir. Büyüyen topluluk ile birlikte hem reklam gelirleri artırılacak hem de likidite havuzlarına güçlü bir kaynak girişi sağlanacaktır. *Havuzlara likidite ekleme şekli havuzdan geri satın alma şeklinde olacaktır.

Örnek vermek gerekir ise; Likidite havuzuna 50BNB değerinde bir likidite ekleme yapılırken şu yol izlenir. Öncelikle 50 BNB SOLOTR ve SOLORED projesine eşit olarak bölünür. SOLOTR Havuzundan 12,5BNB değerinde bir geri satın alma yapılır. Satın alınan SOLOTR Token’lara eş olarak 12,5 BNB de yanına eklenerek SOLOTR likidite havuzuna likidite eklenmiş olur. Böylelikle hem fiyat üzerine olumlu bir dokunuş hem de zengin bir likidite havuzu konusunda kuvvetli bir adım atılmış olur. Aynı işlem SOLORED için de tekrarlanır. Böylelikle 50  BNB’nin yarısı tokenlere fiyat artışı olarak yansırken diğer yarısı da havuzu kuvvetlendirmeye harcanmış olur.

SOLORED Projesinin Ekosistemi:

Proje alışta %0 satışta %20 kesinti olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kesintiler 5 ayrı amaca hizmet edecektir, bu amaçlara bir göz atacak olursak;

Amaç 1: Satışta alınan kesintinin %20’si yani toplam haftalık satışın %4’ü her Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece 00:00’da SOLORED Token havuzdan geri satın alma işlemi yapılarak yakıma gönderilecektir.

Amaç 2: Satışta alınan kesintinin %20’si yani toplam haftalık satışın %4’ü SOLOTR Token havuzundan her hafta Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece 00:10 da %50 oranında satın alma yapılarak kalan BNB ile eşleştirilerek SOLOTR Token likidite havuzuna eklenecektir.

Amaç 3: Satışta alınan kesintinin %20’si yani yapılan tüm satışların %4’ü otomatik olarak SOLOTR havuzundan geri satın alma yapacak ve satın aldığı SOLOTR Tokenleri Cüzdanında SOLORED tutan holderslara tuttukları token adetince dağıtılacaktır.

Amaç 4: Satışta alınan kesintinin %25’i yani tüm satış işlemlerinin %5’i mobil aplikasyon Solo RedApple kullanıcılarına ödül olarak dağıtılacak kaynağı oluşturmaktadır.

Amaç 5: Satışta alınan kesintinin %15’i yani tüm satış işlemlerinin %3’ü bu projedeki tek ekip gelirini oluşturmaktadır.

Tokenomics ve satış fiyatı :

SOLORED Aile Tokeninin FON toplama sürecinde toplanan FON miktarına göre uygun likidite ve iyi bir yükseliş için gerekli token dağılımı dizayn edilerek tokenomics ve satış fiyatına ait bilgiler daha sonradan açıklanacaktır.

Bu satış yoluyla toplanan FON’ların tamamı mobil aplikasyonun maliyeti ve geliştirmesi, SOLORED projesinin likidite havuzu, SOLORED ve SOLOTR projelerinin tanıtım ve bilinirlik faaliyetlerinin maliyeti için kullanılacaktır. *Bu adım ile birlikte SOLO ECOSYSTEM diye bir ekosistem de Dünya kripto pazarında yerini almış olacak.

PLAYSTORE İNDİR APPSTORE İNDİR

Referans Kodu:UDRV4L

ÜCRETSİZ PROJELER Yatırımlı Projeler KRİPTOPARA HABER Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *