Ücretsiz Ceviz Token Kazanın

Ceviz Token Binance Smart Chain Bep-20 Altyapısı ile oluşturulmuş bir Token’dir.

Smart Contrat Adresi:0x2a8a70ba99d774A4cD80D686eD36655a6d11F71a

Ceviztoken bir tarım Token’ı dır. www.ceviztoken.org üzerinden ücretsiz madencilik yapabiliyorsunuz.Amacı dünyada ceviz üretimi konusunda çalışmalar yapmak ve ceviz tarımını desteklemektir.İlerleyen zamanlarda ceviz tarımından elde edilecek gelirlerle geri alım yapılarak geri döndürülemez bir şekilde yakılarak toplam arzı düşürülecektir.

Ücretsiz biriktirdiğiniz Ceviz Token’ları yakın zamanda çekim butonu aktif hale geldiği zaman isterseniz soğuk cüzdanınıza (Trust Wallet) çekim yaparak biriktirebilirsiniz.İsterseniz yakın zamanda giriş yapılacak olan Pancake Swap ,Uni Swap v.b swap borsalarında ve ya listeleneceği merkezi borsalarda satarak nakit paraya çevirebilirsiniz.

CEVİZ TOKEN NASIL KAZANIRIM?

-Öncelikle aşağıdaki link üzerinden ücretsiz olarak  üyeliğinizi oluşturarak Ceviz Token üretmeye başlayabilirsiniz.

-ÜCRETSİZ KAYIT:https://www.ceviztoken.org/ac/register?aff=7a25b624

-İlk kayıt olanlara ücretsiz 1000 Ceviz Token hediye veriyor.Bu hediye Token’larla bulut madencilik yapılıyor.

-Her Referans İçin 100 Ceviz Token Hediye (Üretim Hızınızı arttırmaktadır)
-24 Saatte bir siteye giriş yaparak madencilik butonuna (Play Butonu) tıklayarak Cloud Mining yapabilirsiniz.Daha fazla kişiye referans olarak Madencilik hızınızı arttırabilirsiniz.
NOT:Sizin referansınızla kayıt yaparak madencilik yapan kullanıcılar 24 saatte bir panellerine giriş yaparak ceviz token üretimini başlatmaları gerekiyor.Aktiflik yapmazlarsa hem kendilerinin üretimi duracak hem de sizlerin üretim hızı düşecektir.
RESMİ TELEGRAM:https://t.me/ceviztoken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.